kdo jsme
about us

novinky
news

naši psi, feny
our dogs

coursing
odchovy
breeding

in memoriam
na prodej
for sale

fotogalerie
photogalery

kontakt, odkazy
contact, links

kniha návštěv
visit book

FILA BRASILEIRO

BASSET HOUND

Kdo jsme

My a naše psí rodinka bydlíme v malém městě Rýmařov v horách Hrubého Jeseníku asi 20 km od nejvyšší hory Praděd.

Jako prvního barzoje jsem si pořídila v roce 1996 fenečku Cherie Sofena, i když jsem v tu dobu měla ještě tři dobrmany, pochopila jsem, že nejlepší psí kamarád pro ni i pro mne bude zase barzoj a přidala se k nám Olympiáda Nijinski, následně Reverend a Rokoko Nijinski.

Od roku 2001 jsme začali odchovávat naše štěnátka; téměř z každého vrhu jsme si doma nechali nějakého pokračovatele rodu, takže naše smečka se již pěkně rozrostla. Mimo našich odchovů k nám přibyly i nové a importované fenky z Irska, Polska a Ruska aby jsme si přimíchali novou krev.

Velkou radost nám pak přinášejí úspěchy našich odchovů na výstavách i na závodním poli. Všem novým pánečkům našich štěnátek za jejich skvělou prezentaci naší chovatelské stanice tímto posíláme velký DÍK!!!

Bohužel v životě však nastávají situace, se kterými se každý majitel psího miláčka těžko smiřuje. Také my jsme se již museli s některými členy naší smečky rozloučit. V našich srdcích ovšem zůstávají dál a na našich stránkách na ně nezapomínáme.

V naší psí rodině je mimo barzojů také brazilská fila a basset hound, proto jsem na naše stránky přidala odkazy fila brasileiro a basset hound .________________________________________________________________________________________________________________________